Oferta

System nauki oparty jest na indywidualnych lekcjach instrumentu i w zależności od Państwa gustów i upodobań dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Wspólnie z nauczycielem wybierzecie interesujący obie strony program - atrakcyjny dla ucznia, ale realizujący pewne etapy kształcenia, istotne z punktu widzenia nauczyciela.

Dostosowujemy zarówno wymagania jak i styl pracy do wieku dziecka oraz jego możliwości. Nauka ma miejsce w domu rodzinnym albo w Ognisku Muzycznym, w zależności od tego, jaka forma jest korzystniejsza dla ucznia.

Edukacja muzyczna to zatem nie tylko umiejętnośc gry na konkretnym instrumencie ale także szeroki rozwój emocjonalny z wieloma pozytywnymi skutkami w przyszłości, jak chociażby rozwój kreatywności, umiejętności pracy w grupie czy uwrażliwienia na piekno sztuki jak i na cały otaczający nas świat.

Jeżeli, zdecydują się Państwo na współpracę z naszą firmą a nie posiadacie własnego instrumentu istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu lub jego zakup na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Zapraszamy do współpracy także szkoły, przedszkola, domy kultury oraz inne instytucje, które prowadzą umuzykalniające zajęcia grupowe z dziećmi.

Wystawiamy faktury VAT